Współpraca

Jako że mamy w Turn Fit za sobą premierę publikacji artykułu nadesłanego dzięki nawiązaniu współpracy z “zewnętrznym autorem” musimy odnieść się do kierowanych do nas pytań dotyczących możliwości nawiązania współpracy w zakresie edukacji i promocji zdrowego stylu życia.

Turn Fit jest w ramach działalności edukacyjnej projektem otwartym. Oś ideowa tego projektu to promocja informacji opartych na wiarygodnych danych, potwierdzonych w badaniach opublikowanych w recenzowanych czasopismach naukowych. Istnieje możliwość publikowania opracowanych przez siebie materiałów pod warunkiem utrzymywania standardu dotyczącego tematów z kręgu zainteresowania portalu, jakości prezentowanych danych oraz formy, która zakłada możliwość dotarcia i zrozumienia treści przez jak najszersze grono odbiorców.

Cel edukacyjny jest szczytny. W naszym kraju nie ma w chwili obecnej dostatecznej ilości środków przekazu o odżywianiu opartym na dowodach (ang. evidence based nutrition).

Osoby świadome i stosujące się do zdrowych schematów żywienia wciąż postrzegane są przez większość społeczeństwa jak sekta. Jest bardzo trudno przebić się do szerokiego grona odbiorców. Wciąż żyjemy w kraju emocjonalnych trendów, religii suplementów i strukturyzowanej wody i “tradycji dziedziczenia chorób przewlekłych” przekazywanej z pokolenia na pokolenie wraz z nieprawidłowymi, powielanymi w rodzinach schematami żywienia. Ci bardziej świadomi, którzy są wciąż w mniejszości zdają sobie sprawę, że korzyści zdrowotne ale i estetyczne wynikające ze zmiany swoich dotychczasowych nieprawidłowych nawyków są bardzo liczne.

Pracy jest pod dostatkiem….

Warto nawiązywać współpracę niezależnie od jej formy
– zawsze wspólnie zyskujemy.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą. Napisz do Nas! turn-fit(małpka)turn-fit.com

Tomasz Jeżewski - Lekarz specjalista w zakresie chorób wewnętrznych oraz kardiologii

O autorze

Jestem lekarzem, specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych oraz kardiologii, którego głównymi kręgami zainteresowania terapeutycznego są kardiologia interwencyjna oraz obrazowanie w kardiologii z wykorzystaniem rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej oraz echokardiografii. Staram się propagować udokumentowaną naukowo wiedzę dotyczącą zdrowego stylu życia oraz szeroko rozumianej profilaktyki
Facebook
Instagram

Nie przegap kolejnego wpisu!

Zapisz się na newsletter i otrzymuj moje porady, wskazówki i ciekawostki. Zero spamu, tylko najlepsze treści. Zapraszam!